X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
Menu
Košík
0
CZK
kategorie

Vítejte na našem e-shopu

Nakupovat
Hlasový překladač Anobic VTF Z3
Anobic VTF Z3

Hlasový překladač Anobic VTF Z3 4G

100% (2 hodnocení)
S Anobic Z3, obousměrným hlasovým překladačem, můžete cestovat do 190 zemí světa a bez obav komunikovat. Anobic Z3 využívá nejlepší cloudové překladové motory a nabízí nejaktuálnější a nejpřesnější překlady. Toto chytré zařízení se neustále učí podle toho, jak ho používáte.
7 990 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: ANBECVTFZ3
EAN: 0654937888465
Záruka:24 měsíců
Výrobce:Anobic
Cena bez DPH:6 603,31 Kč
Cena vč. DPH:7 990 Kč
Popis
Parametry
Soubory a odkazy
Diskuze

S Anobic Z3, obousměrným hlasovým překladačem, můžete cestovat do 190 zemí světa a bez obav komunikovat. Anobic Z3 využívá nejlepší cloudové překladové motory a nabízí nejaktuálnější a nejpřesnější překlady. Toto chytré zařízení se neustále učí podle toho, jak ho používáte. Ať už cestujete po Asii nebo s batohem na zádech po Evropě, Anobic Z3 je vaším dokonalým společníkem na cestách. Díky častým aktualizacím softwaru máte nejnovější technologie vždy po ruce. Dva vysoce kvalitní reproduktory. Kapesní tenký design. Lehký odolný prémiový kryt.

1.  Online překlád 134 jazyků.

Náš jazykový překladač Anobic Z3 překládá přesnost dosahuje 98 %, které lze přesně překládá až 134 jazyků a dialektů, můžete snadno komunikovat autenticky s cizinci . Naše překladatelské zařízení je společníkem na cesty, pohodlně se vejde do dlaně, můžete ho nosit všude s sebou.

2. Přesný překlad online a offline

Překladový systém AI překladače Anobic Z3 je založen na kombinaci 4 výkonných vyhledávačů. Podporuje online 134 různých jazyků a přízvuků. Také je vybaven offline překladem v 10 běžně používaných jazycích. Rozumí dokonce i žargonu, slangovým výrazům, což z něj činí inteligentní hlasový překladač.

 

3. Překlad obrázků.

Překlad fotografií podporuje 54 jazyků online. Překlad fotografií trvá pouhých 0,5 sekundy, překládejte dopravní značky a mluvte s lidmi kdykoli během cesty. Ruční překladač Anobic Z3 je vybaven 3,2palcovým HD dotykovým displejem, který umožňuje pohodlnější ovládání.

4. Ultra kapacita baterie.

Tento přenosný překladač Anobic Z3 má 8 GB úložného prostoru a vestavěná kvalitní baterie s kapacitou 1500 mAh umožňuje nepřetržitou práci po dobu 12 hodin, v pohotovostním režimu po dobu jednoho týdne.

5. Profesionální poprodejní servis.

Jazykové překladače Anobic jsou dodávány s profesionální poprodejní podporou. Pokud budete mít během používání jakékoli dotazy, náš tým vám bude k dispozici, dokud nebudete spokojeni. Díky své přesnosti, rychlosti a profesionálnímu servisu je Anobic branou ke globálnímu podnikání.

5. Universální použití.

1. Pro cestovatele. 2. Pro zdravotníky a pacienty. 3. Pro obchodníky, právníky, podniky, orgány činné v trestním řízení a další. 4. Pro učitele a studenty.

 

Směr překladu: Čeština<->Čínština (Mandarin), Čeština<->Angličtina, Čeština<->Ukrajinština, Čeština<->Japonština, Čeština<->Ruština, Čeština<->Francouzština, Čeština<->Polština, Čeština<->Dánština, Čeština<->Němčina, Čeština<->Arabština, Čeština<->Finština, Čeština<->Korejština, Čeština<->Holandština, Čeština<->Rumunština, Čeština<->Portugalština, Čeština<->Japonština, Čeština<->Švédština, Čeština<->Thajština, Čeština<->Rečtina , Čeština<->Španělština, Čeština<->Maďarština, Čeština<->Italština, Čeština<->Čínština (Kantonský), Čeština<->Vietnamština, Čeština<->Turečtina...

 

Jazyky: Čeština, Slovenština, Čínština (Mandarin), Angličtina, Ukrajinština, Japonština, Ruština, Francouzština , Francouzština (Kanada) , Polština, Dánština, Němčina, Arabština, Finština, Korejština, Holandština, Rumunština, Portugalština, Portugaština (Brazílie), Japonština, Švédština ,Thajština, Rečtina , Spanělština, Maďarština, Italština, Čínština (Kantonský), Vietnamština, Turečtina,  Indonéština, Hindština, Armenština, Urdština, Svahilština, Sinhala, Nepálština, Afrikanština, Bengálština, Litevština, Laoská, Lotyština, Gruzinština, Perština, Islandština, Azerbájdžánština, Bulgarština,  Khmerština,  Chorvatština,  Malajština,  Bengálština,Nepalština, HebreištinaSerbština, Slovinština...

 

Výslovnost: Čeština, Slovenštiina, Čínština (Mandarin), Angličtina, Ukrajinština, Japonština, Ruština, Francouzština , Francouzština (Kanada) , Polština, Dánština, Němčina, Arabština, Finština, Korejština, Holandština, Rumunština, Portugalština, Portugaština (Brazílie), Japonština, Švédština ,Thajština, Rečtina , Spanělština, Maďarština, Italština, Čínština (Kantonský), Vietnamština, Turečtina,  Indonéština, Hindština, Armenština, Urdština, Svahilština, Sinhala, Nepálština, Afrikanština, Bengálština, Litevština, Laoská, Lotyština, Gruzinština, Perština, Islandština, Azerbájdžánština, Bulgarština,  Khmerština,  Chorvatština,  Malajština,  Bengálština, Nepalština, HebreištinaSerbština, Slovinština...

 

Počet jazyků: 134 jazyků

Offline: 10 jazyků

Edice: Anobic Company

Foto Překladač: 56 jazyků

Paměť RAM/ROM: 1 Gb/8 Gb

Velikost: 119x52x15 mm

Displej: Dotykový 3.2” (8,02 sm)

Kamera: 5,0 Mpx

Vestavěná baterie: lithium-polymerová 1500 m/Ah

Váha: 109 gr

SIM: T-Mobile

Přenos dat: HotSpot/Wi-Fi, 3G, 4G

Mobilní internet: Hot Spot, 3G, 4G

Obsahuje: 1x Hlasový překladač Anobic Z3, PC-Link, Manual v češtine

OS: Android

Diskuze je prázdná.
Přidat příspěvek do diskuze