katalogové číslo: | 72096 |
EAN: | 0643824213173 |
Záruka: | Doživotní |
Výrobce: | Levenhuk |
Cena bez DPH: | 1 396,69 Kč |
Cena vč. DPH: | 1 690 Kč |
je spektiv s funkcí nastavitelného přiblížení. Zvětšení můžete plynule měnit v rozmezí od 15x do 45x. Tento optický přístroj bude skvělý ke sledování divoké zvěře, studiu městské scenérie i samostatných budov a při fotografování pozorovaných objektů. Na spektiv Levenhuk Blaze 50 BASE můžete nainstalovat speciální redukci pro fotografická zařízení.
Díky skleněným optickým prvkům BK-7 s antireflexní povrchovou úpravou nabízí tento pozorovací dalekohled ostrý a jasný obraz. Při průzkumu světa kolem sebe získáte sytý a detailní obraz s přirozeným barevným ztvárněním. Šikmý okulár nabízí velice pohodlné pozorování nadhlavníkové oblasti. Levenhuk Blaze 50 BASE disponuje spolehlivou a odolnou konstrukcí. Plášť spolehlivě chrání optiku před náhodnými otřesy. Proto si tento spektiv můžete vzít s sebou na turistické túry nebo výlety.
Sada obsahuje malý stolní stativ. Během pozorování při vysokém zvětšení doporučujeme instalovat přístroj na stativ. Pomůže vám to zabránit chvění obrazu, se kterým se běžně setkáváme při pozorování z ruky.