X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
kategorie
Výrobci
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 4
Celkem: 211365
Dětský výukový tablet Sencor

Raj-Elektra.cz | Dětský výukový tablet Sencor

100% (1 hodnocení)
Skladem
3 990 Kč
ks
katalogové číslo: 45014892
EAN: 8590669283668
Záruka:24 měsíců
Výrobce:Sencor
Cena bez DPH:3 297,52 Kč
Cena vč. DPH:3 990 Kč
Popis
Parametry
Soubory a odkazy
Diskuze

Tablet Sencor je velice kvalitní tablet se skvělým poměrem CENA A VÝKON, velice těžko naleznete podobný ve stejné cenové kategorii. IDEÁLNÍ TABLET PRO DĚTI NA HRANÍ HER, PROHLÍŽENÍ INTERNETU FOTEK A VIDEA. Skvělé pro přehrávání POHÁDEK pro děti - tablet má hlasitý reproduktor. V tabletu naleznete mnoho aplikací, které děti učí a rozvíjí formou hry jako je například výuka angličtiny, matematiky, spousta her, omalovánky, pohádky a mnoho dalších. 

Tablety rychle rozšířili i jako prémiová učební pomůcka na všech úrovních školství a velmi populární je i mezi nejmenšími dětmi. Ty na tabletu fascinuje obraz, zvuk a samozřejmě interaktivita, která je neporovnatelně vyšší, než u většiny ostatních hraček.

 • Dopravní značky.

Učení dopravních značek zábavnou formou. Program je cílen na děti, ale prověří každého, kdo se potřebuje naučit všechny dopravní značky. Celkem je 360 dopravních značek. Všechny názvy namluveny v češtině, takže při učení nemusíte nic číst. Tři hvězdičky u lekce označují úspěšné splnění skoro bez chyby. 

 • Státní vlajky.

Multimediální výuka vlajek mnoha států světa. Výuka probíhá zábavnou formou. Program nabízí na obrazovce vždy šestici vlajek a řekne, kterou vlajku je třeba vybrat. Pokud dojde k chybě, pak se zmenší obrázek chybné vlajky a její test proběhne znovu ke konci lekce. Učení je vhodné i pro děti. Obsahuje mluvící pexeso a prohlížení všech státních vlajek.

 • Anglická slovíčka.

Více jak 500 anglických slovíček s pečlivě vybranými obrázky. Každý obrázek (fotografie)zobrazuje anglické slovíčko. Slovíčka jsou řazena do kategorií. Jedná se o základní šlovíčka, proto jsou vhodná zejména pro děti. Děti nemusí umět ani číst, protože se vše učí podle obrázků. 

 

 • Logopedie

Aplikace Logopedie je určena dětem, které chodí na logopedii s vadou výslovnosti (dyslálií). V aplikaci najdete k procvičování hlásky:  K, Ch, V, F, L, Ť, Ď, Ň, Č, Š, Ž, C, S, Z, R, Ř a spojení hlásek CSZ a ČŠŽ v jednom slově. Program pro operační systém Android obsahuje jednotlivé lekce, ve kterých si děti mohou hlásky procvičovat. Cvičení slouží k upevnění správné výslovnosti hlásek ve slovech na začátku, uprostřed a na konci slov. Všechna cvičení slouží k tzv. fixaci hlásek ve slovech.

 • Německá slovíčka.

Naučte se přes 500 německých slovíček zábavnou formou. Tato výuka je velmi vhodná pro malé děti, protože každé slovíčko je znázorněno fotkou. Nejprve si vyberete kategorii slovíček. Program nabízí vždy šest obrázku a vysloví hledané slovo německy. Pokud správně zvolíte obrázek pro dané slovo, pak pokračujete ve výuce. Pokud slovo neuhádnete, pak se vám znovu zařadí do výuky. Když nevíte, tak vám napoví otazník česky. Každý výraz je namluven rodilým mluvčím v češtině i v němčině (včetně členu) a během výuky se zobrazuje německý text.

 • Výuka hodin.

Aplikace obsahuje 7 lekcí (úrovní). Každá lekce obsahuje výukovou část a hry.  Hra je určena pro děti 5-9 let. 

 

 

 • Čísla a matematika pro děti.

Chcete, aby se vaše děti naučily počítat? Chcete, aby se děti naučily porovnávat velikosti čísel? Chcete to mít v jednom programu zábavnou formou? Vyzkoušejte náš program pro předškolní děti, který naučí počítání do deseti a do dvaceti.

 

 • Výukové kartičky.

Ucelená řada výukových kartiček pro malé děti nabízí mnoho hodin zábavy. Pojmy byly pečlivě vybrány pod dohledem učitelů základních škol. Obrázky jsou krásné fotografie a vše je namluveno příjemným ženským hlasem.

 

 • AJ Nepravidelná slovesa .

Nemůžete se naučit nepravidelná anglická slovesa? Máme pro vás aplikaci, se kterou to půjde téměř samo. Všechny tři tvary sloves, tak jak jsou běžně učeny na školách, infinitiv, minulý čas a minulé příčestí, jako například: go – went – gone. 118 nepravidelných sloves je rozděleno do 8 zkušebních kategorií od nejběžnějších po méně běžné. V aplikaci uslyšíte výslovnost jednotlivých sloves, uvidíte je napsaná i s fonetickým přepisem a zároveň je k tomu obrázek. 

 • Matematika přiklady.

Vyzkoušejte si testování základních příkladů z matematiky. Uživateli se nabízí výuka, procvičování a test na čas. Program uchovává všechny výsledky testů na čas. Ve výsledcích jsou označeny chybné příklady a tyto příklady program nabídne ve speciálním režimu pro procvičování chyb (tlačítko procvičení chyb). Program nabízí příklady na sčítání a odčítání. Ty jsou vhodné pro žáky z prvního stupně základních škol. Jsou zde vybrané příklady pro oddělení sčítání bez přechodu a s přechodem desítky.

 • Český jazyk – pravopis.

Tento výukový program vás vyzkouší z českého jazyka. Díky záznamu všech výsledků během testu se můžete vrátit ke svým chybám. Tím se zrychlí učení a každému to tak pomůže procvičit jeho vlastní chyby.

 

 • Prostorová orientace. 

Výuka prostorové orientace nabízí přes sto frází, které vedou k osvojení klíčových pojmů jako je – vlevo, vpravo, pod, nad, první, poslední, mezi, uvnitř atd. A co se děje během ovládání programu? Program vyslovuje postupně úkoly a čeká na jejich splnění. Pokud se to hned nepodaří, pak nabídne nápovědu. Je to cíleno na předškolní děti, takže je nápověda polopatická. Program celou dobu mluví v češtině, takže není nutné umět číst.

 • Abeceda pro děti.

Toto je jeden z našich nejúspěšnějších programů. Proč tomu tak je? Výuce abecedy věnujeme velkou pozornost. Konzultujeme části programu s odborníky a posloucháme, co říkají naši uživatelé. Program nenabízí jen výuku písmen, ale již pracuje s písmeny ve slově, učí děti poslouchat a poznávat jednotlivá písmena.

 • Displej

Velikost displeje: 7" IPS Technologie
Rozlišení: HD 1024 x 600 bodů 16:9
Akcelerometr, gravitační senzor

Přední kamera: 0,3 MP
Zadní kamera: 2 MP

 • Síť/připojení

WiFi: 2.4GHz (802.11 b/g/n)
Bluetooth: BT 4.0

 • Podporavané formáty audio-video

Video: MPEG-4 H.264/H.263, AVI, MKV, WMV, MOV, MP4, FLV, MPG, atd.
Audio: MP3, WAV, AAC, AMB, FLAC, atd.
Obrázky: JPEG, BMP, GIF, PNG, atd.

Diskuze je prázdná.
Přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal